roboty elektroenergetyczne, stacje transformatorowe, oświetlenie uliczne, instalacje elektryczne, roboty wodocigowo-kanalizacyjne
FIRMA ELPRO-EKO

"ELPRO-EKO" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Ryszard i Michał Maćkowiak spółka jawna działa na rynku robót elektroenergetycznych i wodno-kanalizacyjnych od roku 1999.
Firma posiada i stosuje system zarządzania jakością ISO - 9001.
Przedsiębiorstwo zatrudnia kadrę inżynieryjno-techniczną posiadającą uprawnienia do projektowania, kierowania i nadzorowania robót oraz stosowne grupy Dozoru i Eksploatacji wydane przez SEP. Elektromonterzy posiadają uprawnienia do prowadzenia "prac pod napięciem".
Głównymi odbiorcami naszej oferty w dziedzinie robót :

elektroenergetycznych są:

- Zakłady Energetyczne a w szczególności ENERGA S.A. Toruń wraz z poszczególnymi rejonami, zakłady przemysłowe, obiekty handlowe i inwestorzy prywatni,

wodno-kanalizacyjnych są:

- Urzędy Miast i Gmin, zakłady przemysłowe, odbiorcy indywidualni.


Do realizacji zadań dysponujemy zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem oraz wymaganymi uprawnieniami w swojej branży. Posiadamy również sprzęt potrzebny do realizacji zadań. ( dźwig, podnośnik koszowy, koparki, samochody dostawcze, urządzenie do przecisków, stopę wibracyjną, agregaty prądotwórcze )


Na wykonane roboty udzielamy gwarancji oraz prowadzimy serwis pogwarancyjny.
Ponieważ znaczną część robót pozyskujemy z przetargów publicznych można stwierdzić, że wykonywane roboty realizujemy w atrakcyjnych cenowo warunkach i na dobrym poziomie technicznym o czym świadczą liczne referencje.
Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam wprowadzać najnowsze rozwiązania w zakresie świadczonych usług, technologii prac oraz organizacji i zarządzania.

Zapraszamy do współpracy


SZYBKI KONTAKT

Aby zapewnić Państwu lepszy kontakt z naszą firmą - udostępniamy moduł szybkiego kontaktu. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości prosimy o pytania. Dziękujemy.

Imię i Nazwisko
Firma
Adres email
Treść wiadomości:


Strona główna O firmie Realizacje Kontakt